לקוחות מספרים...

למגה דאנסרס האלופים,

אנו רוצים להודות לכם מקרב לב על כל מה שעשיתם לכבודנו בחתונה.. אצל הטורקים יש משפט שאומר שיש להגיש דג ויש להגיש דג עם הרוטב, שזה דבר קטן אבל עושה הבדל עצום. אתם הייתם הרוטב שלנו... הייתם נפלאים והיה תענוג לעבוד אתכם! אתם חברה רצינית ומקצועית, השירות שלכם היה נפלא מהמפגש הראשוני ועד לסיום האירוע. אני ממליץ בחום לכל קרוביי ולכל מי שאולי מתלבט, אם אתם רוצים לוודא שהאירוע שלכם יהיה מלא בשמחה וכיף וריקודים, מומלץ בחום לפנות לרקדנים הסמויים של מגה דנסרס! עשיתם לנו את כל ההבדל.. בהערכה רבה,

טרי וליאור בכר

לדרור וצוות הרקדנים,

רציתי להודות לכם מקרב לב על כל מה שעשיתם בחתונה (השניה...) של אבא שלי.. זה אדיר שעד עכשיו הוא לא יודע איך היה לו ולאורחים שלו כל כך שמח בחתונה. באמת תודה על כל מה שעשיתם, איך שבאתם כל צוות הרקדנים סמויים וידעתם איך לעשות שמח ולהרקיד את כל המשפחה האשכנזית שלנו.. :) תודה רבה על המקצועיות והסודיות (שהיו ממש חשובים), על הזרימה עם הבקשות שלנו, ובפועל על השמחה והאושר שהבאתם שגרמו לאירוע החשוב של אבא שלי להיות אחד שהוא לא ישכח. אני זוכרת את כל החששות שלנו מכיוון שהחתונה נועדה להיות מאוד מצומצמת, אבל עם השמחה שלכם בכלל לא הרגישו את זה. ​יום יבוא ואגלה לו שהבאתי לו רקדנים סמויים. תודה רבה!

חיים רומנו

למגה דנסרס היקרים,

דרור וצוות הרקדנים המהמם שלו הרימו לי את האירוע!

הוסיפו לרחבה את הנשמה והלב והענק שלהם. אפילו האורחים הקרובים שלי לא נתנו ככה מעצמם, התרגשתי לראות כמה אנשים יכולים לתת מעצמם בצורה יוצאת דופן. לא אשקר שהתלבטתי מאוד ואני בן אדם מאוד שקול אבל מבחינתי, חודש אחרי הייתי מביאה כמוכם עוד 30 לרחבה..! לא אשכח אתכם ומבחינתי בע״ה נתראה באירועים הבאים. אוהבת אתכם ותשמרו על קשר!!

ענבל סמואלוב

לצוות רקדני מגה דנסרס,

אני רוצה להודות לכם על השתתפותכם בשמחתנו, האירוע שלנו לא היה נראה אותו הדבר בלעדיכם!!! כשנפגשנו לראשונה לפני האירוע לא ידענו בהכרח למה לצפות,אבל עליתם על כל מה שיכולנו לדמיין... הרקדנים הסמויים שלכם העלו את האנרגיות לכולם וגרמו לאירוע שלנו להיות פשוט אדיר. תודה רבה על שעזרתם לנו להפוך את האירוע החשוב שלנו לאירוע בלתי נשכח וכיפי, גם בשבילנו וגם בשביל סבתא שלי שסוף סוף רקדה :) שוב תודה רבה!

איריס זמיר

לדרור וצוות מגה דנסרס,

מהרגע שהתחילו הריקודים הרגישו מיד את נוכחותכם, הקהל שהיה ברחבה השתתף בריקודים בצורה פעילה מאוד ובשמחה, ולא רק הצעירים.

אפילו המוזמנים שלנו שלא תכננו לרקוד לא נשארו אדישים והצטרפו לרחבה הסוחפת שיצרתם. במהלך הערב כולכם הרקדתם את הקהל בכיף גדול ולא מדובר רק על אנשים שרוקדים. אפילו הכלה ששונאת לרקוד!!! נהנתה מאוד מהריקודים. אפילו הצוות של האולם התפעל מהאנרגיות המטורפות ברחבה ונהנה ממה שראה. מאוד נהנתי מהטירוף והשמח שיצרתם ברחבה, נהנתי עוד יותר לשמוע מהאורחים שלי איך היה. הייתי בהרבה חתונות בעבר, ומעולם לא ראיתי משהו דומה לזה בשום חתונה אחרת. תודה. תודה. תודה !

רועי גולדהמר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

הטופס נשלח בהצלחה.

למגה דנסרס התותחים תודה על אירוע פורים שלא ישכח!

כשנפגשו איתכם לפני האירוע היתה הרגשה שהגענו לחברה מקצועית עם הרבה ניסיון, היה בנינו חיבור טוב מהרגע הראשון, כשנפגשנו שוב באירוע הוכחתם לנו בדיוק כמה אתם מקצוענים. פרצתם לרחבה בהופעה מרהיבה שסחפה את כולם בלי יוצא מן הכלל, ולאחר מכן דאגתם שכל מי שנמצא ברחבה יקפוץ, ירקוד וישתתף בשמחה. מעגלים, שורות, ריקודי זוגות ועוד.. פשוט לא פסחתם על אף אחד.. הורגש שבאמת איכפת לכם שהאירוע יהיה מוצלח ומהנה. 

זה לא מובן מאליו ועל כך אנו מודים לכם. אגב עד היום זוכרים את האירוע הזה כאחד האירועים המוצלחים ביותר בחברה. 

תודה מקרב לב!

(Malam Team) חברת מלם תים